שידות החתלה במידות שמתאימות לכל התינוקות

נכון לשנת 2017 ניתן לומר בפה מלא ששידת החתלה היא פריט חובה בכל חדר ילדים. השידה מהווה את אחד הרהיטים השימושיים ביותר בחדר וזאת משום שהיא משמשת הן לאחסון של כל פריטי התינוק בשנתו הראשונה והן למטרת ביצוע פעולות בתינוק ובכל הקשור אליו, פעולות כמו למשל החתלה, הלבשה ועיסוי על גבי השידה.

שידות החתלה – קטלוג והתאמה אישית

גודל התינוק הוא פרמטר חשוב בעת בחירת שידות החתלה. שכן, כולנו מודעים לעובדה שכל תינוק נולד בגובה וברוחב המאפיינים אותו. נתונים אלו מובילים לכך שרצוי לבחור שידת החתלה מתוך קטלוג בגודל המתאים לכל התינוקות או שידות החתלה בהתאמה אישית במידות שמתאימות ספציפית לתינוק שלכם. פרמטרים נוספים שישפיעו על בחירת שידות החתלה הם גודל החדר והריהוט שבו.

שידת החתלה בהתאמה אישית היא אותה שידה שנבנית בהתאמה מלאה לגודל החדר, מידות המרחב המיועד למיקום השידה וגודלו של התינוק. נכון להיום יש חברות שמשווקות שידות החתלה מתוך קטלוג ויש חברות שמציעות ייצור של שידות החתלה בהזמנה אישית. בנוסף, יש גם חברות כמו רומיקס שמשווקות את שתי האפשרויות.

שידות החתלה בהתאמה אישית

תכנון ראשוני – הכנה מקדימה ובחירה נכונה

חשוב שהתכנון הראשוני של חדרי תינוקות יכלול גם את חישוב גודל השידה והמיקום שלה. השלב הראשון תמיד יהיה מדידה של החדר ואותו איזור בו מעוניינים למקם את השידה, כאשר המטרה היא שהחדר על כל רהיטיו יישאר כמה שיותר מרווח ומאוורר. דברים חשובים נוספים שישפיעו על בחירת השידה המתאימה ומיקומה הם הגובה של החלון בחדר וצורת פתיחתו, המיקום של איזור ההלבשה ביחס לשידה, שיש מקום (או אין מקום) לפתוח את מגירות השידה, ושהגובה של השידה נוח (רהיטים בהתאמה אישית אין את הבעיה הזאת). פרמטרים נוספים אותם יש לקחת בחשבון אודות שידת החתלה וזאת טרם בחירתה הם:

פונקציונליות יש לקחת בחשבון שיעשה שימוש רב בשידת ההחתלה (החתלה, הלבשה, ניקוי ועוד), ולכן חשוב לקחת בחשבון שידה באמצעותה ניתן יהיה לבצע את כל אותן פעולות ובנוחות.

ריהוט שידת ההחתלה היא רהיט ורוב האנשים מעוניינים להשתמש בה גם לאחר שהתינוק נגמל מחיתולים וגדל. לכן, בעת בחירת השידה תמיד חשוב לוודא שהיא מתאימה גם לאחסון ושימושים אחרים בחדר.

נוחות שידת ההחתלה תמיד צריכה להיות נוחה לשימוש לאנשים המטפלים בתינוק, דבר שיתקבל באם השידה תתאים לגובה של ההורה המטפל, למידת מרחב ההחתלה לתינוק ולכל אותם אביזרים המשמשים את התינוק בשידה.

בטיחות חשוב לוודא שאתם קונים מוצר בטיחותי המיוצרים מחומרים שזכו לתו תקן ישראלי או אירופאי וכולל פרזול בטיחותי.

לסיכום, נכון להיום יש אפשרות להזמין שידת החתלה מחומרים איכותיים במידות שמתאימות לתינוק שלכם, לחדר התינוק ולנוחות שלכם. ניתן לבחור בשידה קלה לניקוי עם ארונית בצד או במרכז, במבחר גדול של צבעים. בנוסף, תמיד יש לוודא רכישת שידת החתלה מחברה בעלת מוניטין מוצלח בשוק הריהוט שמבטיחה ללקוחותיה שירות ללא פשרות, שימוש בחומרי גלם משובחים, עמידה בתקנים האירופאים המחמירים ביותר, אפשרות של שידות החתלה בהתאמה אישית ואספקה מהירה.

אולי יעניין אותך גם:

תפריט