חדר שינה בעיצוב מיוחד

חדר שינה בעיצוב מיוחד

חדר השינה, יכול להיות מעוצב במגוון סגנונות, שעשויים להתאים לעיצוב הכללי של הבית או בסגנונות שונים לגמרי מהעיצוב הקיים בבית.

אחד הסגנונות המומלצים ביותר לעיצוב חדר השינה, הוא כאמור הסגנון המודרני. סגנון זה, כולל שימוש בצבעים ניטרליים וקווים נקיים. הסגנון המודרני, מתאים מאוד לאנשים שמתחברים לחללים מוארים ומרווחים.
חדר שינה עם סגנון עיצוב מודרני, כולל מיטה זוגית שנמצאת במרכז החדר ואליה למעשה מופנית כל תשומת הלב.

המיטה, תהיה מעוצבת בסגנון עדין ובקווים נקיים, שימשיכו את הקו העיצובי של החדר.
מבחינת צבעי המיטה ורהיטים נוספים שיהיו בחדר – מומלץ לבחור צבעים בהירים כגון, לבן, אפור, בז’. בצבעים אלו, ניתן גם להשתמש עבור הקירות בחלל החדר. כך שהעיצוב יהיה אחיד ובעל מראה נקי.
במידה ויש מספיק מקום בחדר, ניתן גם להכניס רהיטים בסיסיים כגון, ארון הזזה, שידת מגירות ומראה פנורמית.

ארון הזזה הוא אפקטיבי עבור חיסכון של מקום בחדר, שכן אין צורך לפתוח את דלתות הארון החוצה ועל כן, ניתן לשים חפצים גם ליד הארון.

שידת מגירות יכולה להוות מקום אחסון מצוין, מכיוון שמדובר על חדר עם עיצוב מודרני, נרצה להימנע מעומס של פריטים וחפצים בחדר ורכישה של שידת מגירות, עשויה בהחלט לסייע בהשגת המטרה.

המראה הפנורמית, עשויה לתרום לתחושה של חלל גדול ומרווח יותר וניתן לבחור האם לשלב אותה בארון ההזזה או במידה ויש מקום בחדר, לתלות אותה על הקיר.
על מנת להשלים את עיצוב חדר השינה, אפשר גם לרכוש ווילון, בצבעים רכים ונעימים, כגון, לבן או אפור בהיר. כך ייווצר מראה מושלם לחדר השינה.

ליצירת מראה מודרני ומושלם לחדר השינה, צפו בקטלוג חדרי השינה של חברת רומיקס מבית ר.א ריהוט.

, , ,
הפוסט הקודם
חדר שינה – מותאם לבית
הפוסט הבא
חדר שינה – המרחב הפרטי שלך

תפריט