חדר שינה בעיצוב מיוחד

חדר שינה – המרחב הפרטי שלך

מבין חדרי הבית, אין ספק כי חדר השינה מקבל מקום של כבוד. זהו המרחב הפרטי של הדיירים, מרחב המאפשר להם לנוח כראוי ולמלא את המצברים לקראת היום הבא. כל חדר שינה באשר הוא מציע אי של שקט, מקום מפלט מהשגרה שעלולה לעיתים להיות אינטנסיבית ומלחיצה. בנוסף, חדר השינה משקף את הסגנון העיצובי של הגרים בו ואת אורח החיים הנהוג בו. במאמר זה ריכזנו לפניכם שלוש דוגמאות של חדרי שינה מעוצבים.
החדר הכפרי
גם אם הנכם גרים בעיר הסואנת, חדר שינה יכול להוות פיסה כפרית קטנה ושלווה. בכדי לעשות זאת, מומלץ לשלב ריהוט מעץ, בצבעים בהירים או בצבעי אדמה, ומיטה רחבת ידיים, בעלת גימורים קלאסיים. מומלץ ליצור פינת ישיבה עם כורסא והדום באחת מפינות החדר. על מכלול הריהוט, מוטב להניח כיסויים ובדים פרחוניים, או שמיכות טלאים. ניתן ליצור את המראה הכפרי בחדר גם באמצעות כלים דקורטיביים, בין אם כדים ואגרטלים עם פרחים ובין אם פסלים רומנטיים. לעתים גם וילונות מעוצבים לחדר הסלון עושים את החדר הכפרי.
החדר ההייטקיסטי
ניתן ליצור חדר שינה במראה מודרני יותר, בעל סממנים הייטקיסטים מובהקים. חדר שכזה יהיה בגווני שחור ולבן, תוך שילוב ריהוט בעיצוב מטאלי. כדאי לשלב בחדר מיטה זוגית עשויה ממתכת, בעלת גימורים נקיים. כמו כן, מבחינת המצעים, כדאי לשלב צבעים נקיים, בגווני לבן, שחור או אפור, המתאימים לעיצוב הכללי של החדר. מבחינת אלמנטים דקורטיביים, מומלץ לשלב באופן מינימאלי אלמנטים בעלי עיצוב נקי וגיאומטרי.
החדר היווני
גם אם אתם גרים במרכז ישראל, ניתן ליצור חדר שינה היישר מאיי יוון. לשם כך, יש לעצב את החדר בצבעי לבן וכחול, עדיפות לגוון הכחול המאפיין את הבתים היוונים. מומלץ לשלב מיטה מעץ, ולהציע אותם עם מצעים בהירים. כמו כן, ניתן לעטר את החדר באלמנטים מן הים, החל מקונכיות וצדפים בקערה, דרך וילונות לבנים עם עיטורים יווניים וכלה בתמונות של הים התיכון.

, ,
הפוסט הקודם
חדר שינה בעיצוב מיוחד
הפוסט הבא
חדרי שינה בניחוח ורדים

תפריט