מיטות קומותיים – מגשימים חלום לילדים

כל מי שיש לו ילדים יודע שאחת המטלות הקשות יותר בתור הורים זוהי בחירת המיטה עבור הילד. אך מה קורה כשיש יותר מילד אחד?
הורים רבים בוחרים לרכוש מספר מיטות כמספר הילדים, חלק מההורים אפילו מעדיפים שלכל ילד תהיה מיטה נפרדת בפינה משלו ואפילו יש כאלה שנותנים לכל ילד גם חדר משלו.
בעבר הלא רחוק מיטות קומותיים היו סה”כ מיטה פשוטה מעץ עם מזרון כשכמטר וחצי מעליה מחוברת מיטה נוספת מעץ שכוללת גם היא מזרן. הילד שישן על המיטה העליונה היה נעזר במדרגות קטנות מעץ כדי להגיע למיטתו.
כיום זהו עולם אחר וחדש לגמרי! יש מיטות קומותיים שנראות כמו חלליות, יש מיטות שנראות כמו לחמניות, מיטות ארון עם אחסנה לבגדים, מיטות ברבי חלומיות לבנות שנראות כאילו נלקחו מבית אותה הברבי הקטנה.
ענף מיטות הקומותיים התפתח בצורה כזאת שאפילו אם כל אחד מהילדים שלכם מושך לכיוון אחר מבחינת עיצוב, הקידמה היום תוכל לרצות את שניהם במקביל. כיום ניתן אפילו לעצב מיטות קומותיים בצורה כזו שהחלק התחתון יהיה מעוצב בצורה אחת והעליון בצורה אחרת, כשזה עדיין נראה אחיד.
לצד עיצוב החדר עצמו, מיטות קומותיים בעיצוב אישי מהווה פיתרון מושלם לילדים במשפחה. מיטות ילדים עם שתי קומות מגבשות את הילדים ומחזקות את החיבור שכבר קיים ביניהם. עיצובים וצבעים מסוימים מגבירים את היצירתיות של הילדים ועיצובים אחרים עוזרים לילדים להיות יותר שמחים.

, ,
הפוסט הקודם
מיטות קומותיים – אחים מגובשים

תפריט
שינוי גודל גופנים
ניגודיות