מיטות קומותיים – אחים מגובשים

מחפשים מיטות לילדים? מיטות קומותיים תמיד היוו פתרון מושלם עבור חדר ילדים בו ישהה יותר מילד אחד. למעשה, בגלל המבנה הפונקציונאלי של מיטת הקומותיים, ניתן לחסוך מקום בחדר וגם לחזק את הקשר בין הילדים.

מבנה של מיטת קומותיים

בהשוואה למיטות ילדים סטנדרטיות, מיטות קומותיים בנויות לגובה, כך שיש מיטה עליונה וגם מיטה תחתונה, כל זאת ביחידה אחת. בגלל אותו מבנה, יש אפשרותת לשים רהיטים נוספים בחדר, ללא כל בעיה של מצוקת מקום, כגון, פינת עבודה לילדים, מדפים, ארון, שידות ועוד.
מיטת הקומותיים כוללת שתי מיטות. כך שאל המיטה העליונה, הילד עולה באמצעות סולם יציב, הנמצא בצד המיטה. לילד הישן במיטה העליונה, יש גם מעקה בטיחות, כל זאת על מנת למנוע נפילות בלתי רצויות ועל מנת לתת הגנה מקסימאלית ולחזק את תחושת הביטחון של הילד.

חיזוק הקשר בין הילדים

מיטת קומותיים מאפשרת גם לחזק את הקשר בין הילדים, היות שהם יכולים לשחק יחד במיטה העליונה או התחתונה עד זמן השינה. לרוב, גם עשויים להתעורר מחלוקות ודיונים לגבי הילד שישן במיטה העליונה או התחתונה, דבר שעשוי להיות משעשע לילדים ולגרום לחיזוק הקשר ביניהם. כך הילדים, גם לומדים לוותר ולשתף אחד את השני.

רכישת מיטת קומותיים

כמו כל ריהוט שקונים, גם מיטת קומותיים היא רהיט שמומלץ לרכוש מחנות מקצועית ואמינה. היות, שיש לא מעט חברות וחנויות שמוכרות מיטות קומותיים, כדאי לקרוא המלצות וביקורות ולדעת ממי כדאי לרכוש ולהשוות פרמטרים נוספים כגון מחיר המיטה, איכות החומרים, תקופת האחריות, הובלה והרכבה ועוד.
חברת רומיקס מייצרת ריהוט עבור חדרי ילדים הכולל, פינות עבודה, מיטות קומותיים, חדרי שינה ועוד. החברה מכניסה יצירתיות ופונקציונאליות בכל העיצובים, כך שיהיו מותאמים לילדים.

,
הפוסט הקודם
מיטות קומותיים בפתח תקווה
הפוסט הבא
מיטות קומותיים – מגשימים חלום לילדים

תפריט