מיטות קומותיים בפתח תקווה

מיטות קומותיים בפתח תקווה

כל מי שמחפש מיטות קומותיים בפתח תקווה יכול למצוא בדיוק את אשר הוא חיפש בחנות הרהיטים ר.א ריהוט סניף בפתח תקווה ברחוב אלכסנדר ינאי שבצומת סגולה.

מיטות קומותיים הם פריט חובה להורים עם ילדים ובמיוחד ידוע שחסכוני כאשר בחדר יש 2 ילדים ואין כל כך הרבה מקום.

מיטת קומותיים חוסכת מקום ומשפרת את היחסים בין הילדים. מחקרים רבים הראו שילדים שישנו במיטות תואמות – מיטות קומותיים גדלו להיות ילדים הרבה יותר מגובשים מאשר ילדים שישנו במיטות ילדים נפרדות או בחדרים נפרדים.

רומיקס מציעים שלל אדיר של מיטות קומותיים שיגרמו לילדים שלכם לצהול משמחה – החל מדגמים שנראים כמו חלליות עד דגמים שנראים כמו רכבות ומכוניות. אין ילדים שלא ימצאו דגם שלא יגרום להם שמחה – בהתחייבות!

רומיקס בונים את הרהיטים שלהם בסביבה ירוקה ובאופן כזה שדואג לשלומם ולבטיחותם של הילדים. כל הדגמים נבדקים מספר רב של פעמים כדי לוודא שאין כשלים במבנים וכאשר אתם קונים את הפריט, תוכלו להרכיבו בשקט ובלי כל דאגה, כי אנשי המקצוע הטובים ביותר בארץ בדקו אותו עבורנו וגם עבורכם.

הדגמים מגיעים בכל הצבעים והגדלים ואף אפשר להזמין דגמים מותאמים אישית, בעיצוב יאה לכל לקוח. ר.א ריהוט דוגלת בשירות אדיב ומקצועי ולא תתן ללקוח לעזוב את החנות עד שלא יהיה מרוצה מבחירתו.

גם שירות ההרכבה ברומיקס הינו מקצועי ואחראי מאד. המרכיבים מגיעים בזמן עם החלקים הדרושים ומרכיבים לכם את מיטות הקומותיים בצורה המקצועית ביותר, בזכותה הילדים שלכם יוכלו להנות מהמיטות שלהם למשך שנים רבות.

אז תבואו – רומיקס, סניף סגולה אלכסנדר ינאי 1
לשאלות, הערות או הארות, תרגישו חופשי להתקשר אלינו בטלפון – 0732567000

, ,
הפוסט הקודם
מיטות קומותיים – הפתרון המושלם
הפוסט הבא
מיטות קומותיים – אחים מגובשים

תפריט