מיטות קומותיים

מיטות קומותיים – חיסכון על שתי קומות

רבים מאיתנו זוכרים בחיבה את חוויות הילדות, הכוללות בין היתר שינה אצל חברים והצקות לילה לאחים הגדולים או הקטנים. בין כל אלו, ישנו מקום של כבוד עבור מיטות קומותיים, בייחוד אצל משפחות מרובות ילדים, באמצעותן שני אחים ישנים במיטה אחת, האחד גבוה מעל כולם והשני מוגן במיטה מתחתיו.

מעבר לערך הנוסטלגי שלהן, מיטות קומותיים מציעות יתרונות רבים לעיצוב יעיל ואיכותי של הבית. אין זה פלא, אם כן, שמיטות אלו חזרו לאופנה בשנים האחרונות, כאשר בתים רבים בישראל נהנים מהן. בכדי שגם אתם תוכלו ללמוד אודות מיטות ילדים אלו, ולראות כיצד הן יכולות לסייע לכם, ריכזנו עבורכם מעט מידע בנושא.

מיטות קומותיים – חיסכון על שתי קומות

ישנם יתרונות רבים מספור במיטות קומותיים, אולם היתרון העיקרי מכולם הוא החיסכון המשמעותי המתאפשר על ידיהן. ראשית, מיטות קומותיים חוסכות מקום משמעותי בבית, שכן מדובר במיטה על מיטה אחרת, תוך ניצול גובה חדר הילדים. שנית, מיטות קומותיים לרוב עולות פחות משתי מיטות נפרדות. דבר זה מאפשר לכם יתרון כפול ומכופל.

בנוסף לכך, באמצעות מיטות קומותיים, הילדים נהנים לישון ביחד, בלילות שאין הם רבים, כמובן. דבר זה מאפשר להם ליהנות מקצת זמן איכות משפחתי וגם להגן אחד על השני. במידה והאחד מפחד מהחושך או שיש לו סיוטים

בלילות, הוא יכול להיות בטוח יותר בזכות נוכחות האח במיטה הסמוכה לו.

איכות זו לא מילה גסה

מיטות קומותיים צריכות להיות איכותיות, בדיוק כמו כל סוג מיטה אחר. על כן, בעת הרכישה מומלץ לבחון פרמטרים מהותיים כגון תמיכה, יציבות, חוזק, גובה ואורך. כמו כן, מוטב לבחון האם ישנו מעקה בטיחות וסולם יציב, עליו ניתן לעלות בבטחה אל המיטה העליונה.

, ,
הפוסט הקודם
ערך פסיכולוגי במיטת קומותיים
הפוסט הבא
מיטות קומותיים – הפתרון המושלם

תפריט
שינוי גודל גופנים
ניגודיות