מיטות קומותיים – חיסכון על שתי קומות

מיטות קומותיים – הפתרון המושלם

כולנו מודעים לגזרות הכלכליות הנוחתות עלינו בזמן האחרון, ולמצב הכלכלי הלא פשוט שבו נמצאת כל משפחה שניה ולכן משפחות רבות היום חיות בבתים שבהם מרחב המחיה אינו מתאים למספר הנפשות בבית ויתכן מצב שבו שניים או שלושה ילדים יצטרכו לישון בחדר אחד.

איך פותרים את הבעיה ובכל זאת למרות המרחב המצומצם יוצרים חדר מרווח? מנצלים כל פינה ופינה פנויה…

למשל, מאחסנים צעצועים בתוך ארגזי המצעים במיטות, או מאחסנים את הכול בקופסאות שיוצרות מקום לשבת עליו ולשחק, דרך נוספת לניצול היא מיטת קומתיים, מיטה שמאכלסת שתי ילדים אבל תופסת בעצם מרווח של מיטה אחת.

מיטת קומתיים, יכולה להיות פתרון מעולה בחדר שאינו יכול להכיל יותר ממיטה אחת, ילדים אוהבים מאוד לישון במיטת קומתיים ואחת מחוויות הילדות המעצבות ביותר, היא לישון מתחת לאחד האחים. המיטה העליונה משמשת בהרבה מקרים לפינה שקטה להתבודדות ומשחקי חברה.

מיטת קומותיים יוצרת תחושה של מיטה של גדולים והילדים בדרך כלל מאוד נהנים להתחלף בקומות. אומנם במיטת קומתיים יש צורך להשגיח קצת יותר על הילדים כדי שלא ישתוללו ויפלו מהקומה שלמעלה, אבל אם שומרים על התנהגות נאותה, הילדים ייהנו מאוד והיתרונות שלה יהיו רבים על פני החיסרון היחיד של הגובה.

אפשר למצוא היום מיטות ילדים שהן קומתיים, שמכילות בחלק התחתון שלהן חלק לאחסון צעצועים או בגדים וכך חסכנו עוד מקום בחדר.

ולסיכום, מיטת קומותיים, היא פתרון טוב למצב הנוכחי שבו מספר ילדים יאלצו להתחלק בחדר אחד ובמקום שזה יהפוך לחוויה שלילית, מיטת קומותיים תהפוך את המצב לחוויה חיובית וכיפית יותר.
ישנם חנויות רבות שמשווקות מיטות קומתיים ואפשר להתאים אותם אישית בצבעים מיוחדים ובגימורים ועיצוב אישי לפי מה שאוהבים ורוצים להשקיע.

מומלץ לבדוק במספר חברות ולברר מחירים ואז להחליט היכן הכי כדאי לנו לרכוש את המיטה.

,
הפוסט הקודם
מיטות קומותיים – חיסכון על שתי קומות
הפוסט הבא
מיטות קומותיים בפתח תקווה

תפריט