ערך פסיכולוגי במיטת קומותיים

ערך פסיכולוגי במיטת קומותיים

מיטות קומתיים הם חלום של ילדים רבים. ילדים מאוד נלהבים לישון בתוך מיטות קומתיים. אך גם לכם ההורים מיטות קומתיים צופנות בתוכן יתרונות רבים. מיטות קומתיים חוסכות שטח רב וכך ניתן לשכן עד 7 ילדים בחדר מבלי שהחדר יהיה צפוף ומכוסה כולו במיטות.

היום אנשים רבים לא יכולים להרשות לעצמם דירות מרובות חדרים, בהן לכול ילד יש חדר משלו . כך בחדר ממוצע ניתן לשכן שני ילדים שהם פחות או יותר באותו גיל, ומיטות קומתיים יחסכו בחדר מרחב רב, וישאירו לילדים אזורים רבים ללימוד, משחק והנאה.

ערך פסיכולוגי במיטת קומותיים

יש בשינה של הילדים במיטת קומתיים גם ערך פסיכולוגי, שני ילדים שישנים יחד בחדר, חשים בטוחים יותר ופחות לבד. ולכן פחות רצים לחדר של ההורים בכדי לישון ליד מישהו. אם אחד הילדים שלכם חושש לישון לבד, נסו להעביר אותו לשינה בתוך מיטת קומתיים עם אח או אחות שהוא אוהב. אתם תראו שהוא יחוש בטוח ושקט יותר בלילה.

מיטת קומתיים וחיסכון

קניית מיטות קומתיים תעלה תמיד פחות מקניית שתי מיטות נפרדות. זה חסכוני ונוח. מיטות רגילות צריכות אביזרים רבים נוספים, ולכן אתם לעיתים משלמים על כול מיני תוספות למיטות רגילות, כמו למשל לוח מיטה, או ארגזי מצעים, בקניית מיטות קומתיים אין הוצאות נלוות כאלה, הן באות מוכנות וכוללות את כול החלקים ולכן אתם חוסכים על כך הוצאות רבות.

מיטות קומתיים היום באות במגוון דגמים ועם שכלולים מרשימים יש מיטות קומתיים בהן החלק התחתון הופך לספה או נפתח לשלושה מיטות כך שאפילו 7 ילדים יכולים לישון במיטת קומתיים אחת, יש הקונים מיטת קומתיים אפילו לא עבור ילדים.

לעיתים גרים בבית הורים מבוגרים שיש להשגיח עליהם 24 שעות. שינה במיטה העליונה כאשר ההורה הדורש השגחה ישן במיטה התחתונה זאת דרך מצוינת להשגיח על הורה מבוגר שזקוק לעזרתכם ולטיפולכם.

,
הפוסט הקודם
מיטת קומותיים לילדים
הפוסט הבא
מיטות קומותיים – חיסכון על שתי קומות

תפריט