מיטות קומותיים לילדים

מיטות קומותיים לילדים מבית ר.א. ריהוט יתאימו כמו כפפה ליד לחדר הילדים שלכם. כיום מיטת קומותיים היא רהיט נפוץ מאוד במדינת ישראל ובעולם כולו והיא מהווה חלק בלתי נפרד מהרהיטים הממלאים את חלל חדר הילדים.

שימו לב!!!
רומיקס מתמחה בייצור מיטות קומותיים לילדים בהזמנה אישית, ניתן לבצע שינויים במידות לפי הצורך. יש לנו מגוון צבעים הניתנים לבחירה. התחילו להפעיל את הדימיון!

מיטת קומותיים דגם חלומית 5 דוגמא 2 + משולשת 415+ מגירה למצעים רוחב 95 ס”מ

מיטות קומותיים

מיטת קומותיים לילדים

כמעט לכל אחד מאיתנו יצא במהלך חייו לישון על מיטת קומותיים לילדים. אולי זה היה בבית שלנו, או בטיול שנתי מבית הספר. אולי בצבא, או בפנימייה שהיינו בה כשהיינו ילדים. מי לא זוכר את ההתלהבות שאחזה בנו כשהיינו מגיעים לחדר ורצים לתפוס את המיטה המועדפת עלינו. כשהיינו צעירים יותר זאת היתה המיטה העליונה, וכשבגרנו מעט העדפנו דווקא את התחתונה. כשמדובר על חדרי ילדים של שניים או שלושה אחים, מיטת הקומותיים, שחוסכת מקום יקר בחדר הילדים הצפוף, הופכת לרהיט חשוב מאוד ואפילו הכרחי. כשבוחרים מיטות ילדים – יש כמה דגשים שצריך להכיר.

למה דווקא מיטות קומותיים לילדים של רומיקס?

מיטת הקומותיים עברה תהליכים רבים – אם פעם היה דגם אחד שכלל מיטה מעל מיטה וזה הכל, היום כבר יש מיטות קומותיים בעיצובים רבים ובסגנונות מגוונים.ברומיקס תמצאו מיטות קומותיים לילדים מכל הסוגים ומכל המינים. מ’מיטה מעל מיטה’ – ממש כמו פעם, ועד מיטת רכבת משולבת עם ארון אחסון וארגזים נגררים, שיכולה להספיק אפילו לתשעה (!) ילדים.

עוד תוכלו למצוא אצלנו ברומיקס דגמים של מיטות קומותיים משולבות עם שולחן כתיבה ומקומות אחסון רבים (יחידת מדפים דו צדדית מתחת למיטה, ארון וגם מגירות רחבות או צרות).

חשוב שתדעו שאנחנו עושים הכל על מנת לספק ללקוחותינו מוצר שימלא את הצרכים שלהם, וייתן תמורה הוגנת וראויה למחיר אותו הם משלמים.יתרון נוסף וחשוב של קניית מיטת קומותיים לילדים מבית רומיקס הוא ההתאמה האישית שאנו עושים למיטת הקומותיים לפי הצרכים שלכם – הלקוחות שלנו. אפשר להזמין מיטות קומותיים לילדים לפי מידות החדר ובהתאם לצרכים מסוימים שלכם. מאחר שאנו מייצרים את המיטה במפעל מהמתקדמים במדינת ישראל, אנו יכולים “לשחק” עם המידות, עם שילובי הצבעים ועם דוגמאות העיצוב בהתאם לחלומות שלכם…

גם אם תצליחו “להתבלבל” מכל העיצובים הרבים והדוגמאות המגוונות של מיטות הקומותיים מבית רומיקס, אין לכם מה לדאוג – כי אחד מיועצי העיצוב של רומיקס ישמח לתת עצה והכוונה בכל הנוגע לצבעים, מידות, ידיות, מזרנים ועוד…..

אנחנו ממצליצים במיוחד על מיטות קומותיים מסדרת הדגל של מיטות הקומותיים של רומיקס – “סדרת חלומית”. מיטות הקומותיים מסדרת חלומית הם פיתרון אידיאלי לניצול אופטימלי של מקום בעיצוב מודרני ומתקדם תוך הקפדה בלתי מתפשרת על איכות החומרים ואביזרי הפרזול ובמחיר הוגן וראוי.

הרבה הורים חוששים לקנות מיטת קומותיים בגלל שאחרי כמה שנים הילדים גדלים ופתאום “לא מתאים להם לישון בקומותיים” והם כבר מעוניינים במיטה שתתאים להם כמתבגרים. תמיד אנחנו עונים להם שהעיצוב המודרני והעכשווי של מיטות הקומותיים של רומיקס יתאים לחדר הילדים שלהם גם לאחר שיתבגרו, והן ישמשו את הילדים לשנים רבות. ובכל מקרה, גם אם תצטרכו עוד כמה שנים להחליף להם – קחו טיפ קטן מאיתנו – הילדים שלכם רוצים מיטת קומותיים?  – תזרמו איתם – זה עושה טוב לחיבור המשפחתי, מקרב בין הילדים ומחזק את הנאמנות שלהם אחד כלפי השני. הילדים גדלים ביחד, מתחברים אחד לשני ומבינים שבסופו של כל יום – גדוש בחוויות ומשחקים עם חברים ככל שיהיה – תמיד חוזרים למשפחה האהובה שלנו והמשפחה הזו היא הדבר החשוב ביותר עבורנו.

מחפשים מיטות קומותיים לילדים? אל תתפשרו על פחות ממיטות הקומותיים של רומיקס

יאללה, יועצי העיצוב שלנו מחכים לכם בסניף הקרוב לביתכם

תפריט
שינוי גודל גופנים
ניגודיות