חדר ילדים – באווירה נעימה

החשיבות של עיצוב חדר ילדים באווירה של שמחה וחום, ואיך אפשר להשיג את האווירה הזו? המפתח לעיצוב המושלם הוא צבעוניות מעודנת.

כשאתם נכנסים אל החדר של הילד או הילדה שלכם, התחושה שאתם צריכים לקבל היא תחושה של חום, אהבה ושמחה, ותחושה של ביטחון. אם החדר של הילדים נראה כמו כל חדר אחר בבית, חסר דמיון ויצירתיות, סימן שזה הזמן לתכנן עיצוב חדש, שיעניק לילדים מקום נעים להכין בו שיעורים, לארח חברים, והכי חשוב, לישון ולחלום חלומות מתוקים.

איך אפשר להשיג חדר ילדים בעיצוב החמים והמיוחד? מילת המפתח היא צבעוניות. אבל לפני שאתם מתחילים להתפזר לכל עבר עם הצבעים והגוונים השונים, זכרו שהחדר של הילדים צריך להיות נעים ומרגיע, ולכן הצבעוניות צריכה להיות מעודנת. אז, במקום לקחת צבעים עזים, קחו צבעי פסטל- גם נותנים אווירה כיפית וילדותית, כיאה לחדר של ילדים, וגם מעניקים צבעוניות.

חדר ילדים – באווירה נעימה

תתחילו בקירות, ומשם תמשיכו לרהיטים. את הקירות, או לפחות רובם, כדאי לצבוע בצבעים כמה שיותר ניטרליים ועדינים, ולתת לרהיטים צבעים שישלימו את המראה, כמו כחול, סגול, ירוק וכן הלאה. כדאי לבחור כמה צבעים לרהיטים, כשכל רהיט מקבל צבע אחר.

מלבד צבעים לקירות ולרהיטים, יש גם אפשרות להוסיף מדבקות לקיר או טפטים, שיוסיפו מראה מקסים ומיוחד לקירות. המדבקות המיוחדות נצמדות לקירות בצורה הטובה ביותר, אבל לא יהרסו את הצבע של הקירות כשתרצו להוריד אותן, ולכן הן יכולות להיות תחליף מצוין לפוסטרים, אם מצאתם מדבקות בגדלים כאלה, של דמויות או ידוענים שהילדים אוהבים.

אם בשאר חדרי הבית שמרתם על המינימליזם בצורה הקיצונית שלו, עיצוב חדר ילדים מצריך שימוש בכל התוספות האפשריות, תוך שמירה על סדר וארגון. בין היתר, כדאי להוסיף וילונות לחלונות, שעון לקיר, פינת משחק או יצירה, ומגוון חפצי נוי שמתאימים לחדרי ילדים.

חדר ילדים צריך גם להיות בטיחותי, אז אל תשכחו לטפל גם בכל מה שקשור להגנה על הילדים מפני קצוות חדים, וודאו שבתהליך העיצוב אתם משתמשים בחומרים שאינם דליקים או רעילים וכו’.

,
הפוסט הבא
חדרי ילדים ונוער – מחוץ לקופסה

תפריט
שינוי גודל גופנים
ניגודיות