חדרי ילדים ונוער – מחוץ לקופסה

טיפים לביצוע נכון של עיצוב חדרים לילדים ובני נוער למי שרוצה לעשות את זה לבד ולמי שמעדיף להיעזר באנשי מקצוע.

בדיוק כמו שאתם משקיעים בסלון, במטבח ובשאר החדרים המשותפים בבית שלכם, אתם צריכים להשקיע גם בחדרי הילדים הקטנים ובחדרים של בני הנוער.

מידת ההשקעה בעיצוב של חדרי ילדים ונוער צריכה להיות זהה למידת ההשקעה בחדרים המשותפים בבית, ואולי אף יותר, אבל בניגוד לחדרים האחרים, החדרים של הילדים ובני הנוער צריכים לקבל עיצוב אחר.

חשוב לומר שההשקעה בעיצוב של חדרי ילדים ונוער היא קריטית משום שהם צריכים סביבה נוחה ונעימה לשהות בה כל זמן שהם עושים שיעורי בית, מארחים חברים או ישנים. אולי אתם תצליחו להסתדר עם חדרים שאינם מעוצבים ברמה הגבוהה ביותר, אבל הילדים שלכם צריכים את הכי טוב שיש.

מה חשוב לדעת על עיצוב החדרים שלהם? עיצוב חדרי ילדים ונוער הרבה פעמים יהיה שונה לגמרי ממה שאתם מדמיינים במוחכם. כנראה שכחתם מה זה להיות ילדים או בני נוער, ולכן העיצוב היחיד שאתם מצליחים לחשוב עליו הוא העיצוב המינימליסטי, שיש בו שימוש בצבעים ניטרליים. בעיניי ילדים ובני נוער, עיצוב שכזה הוא, במילה אחת, משעמם.

כדי לתת לילדים שלכם, בכל גיל, את הטוב ביותר, אתם צריכים לחשוב מחוץ לקופסא. אם אתם רוצים לעשות את העבודה לבד, תוכלו לקבל השראה ממגזינים לעיצוב הבית. שימו לב לצבעים שעושים בהם שימוש בחדרי הילדים ובני הנוער, לאלמנטים הבולטים, לצורה שבה מסדרים את החדרים, לכמות האור וכן הלאה.

העבודה היא לא פשוטה, גם בשלב התכנון ועוד יותר בשלב העבודה הפיזית, ולכן כדאי להיעזר באנשי מקצוע. אם יש לכם את התקציב לכך, תקבעו מפגש עם מעצב פנים שיש לו ניסיון בעיצוב חדרי נוער וילדים. צרפו את הילדים שלכם למפגש, כדי שהם יוכלו לומר למעצבים מה הם צריכים ומה הם רוצים בחדרים שלהם, ועל סמך המידע שהמעצבים קיבלו הם יוכלו לתכנן את העיצוב המתאים.

, , ,
הפוסט הקודם
חדר ילדים – באווירה נעימה
הפוסט הבא
חדרי ילדים ונוער – מילדות לבגרות

תפריט
שינוי גודל גופנים
ניגודיות