חדרי ילדים ונוער – מילדות לבגרות

רומיקס מבית ר.א ריהוט היא חברת רהיטים מובילה עם 25 שנות ותק בתחום. לרשת סניפים בכל חלקי הארץ ודגמים חדשים שנוצרים מדי חודש בחודשו.

יש לא מעט חברות בארץ שבונות חדרי ילדים ונוער ועושות זאת בהצלחה רבה, אך רשת רומיקס שמה לה למטרה לא רק למכור ולשווק חדרי נוער וילדים, רהיטי ילדים ועוד, אלא גם להשאיר חותם על כל לקוח שמגיע לבצע רכישה בסניפים.

כאשר מגיעים לקוחות עם ילדים המעוניינים לבצע רכישה על אחד מחדרי הילדים והנוער של הרשת, המוכרים עושים הכל כדי לשמח את הילדים ובני הנוער שמגיעים כדי לוודא שהפריטים שההורים קונים באמת יתאימו להם.

קורה לא מעט שנוצרות מחלוקות בין הילדים להוריהם. ההורים תמיד חושבים שהם יודעים יותר טוב וחושבים שלהחליט עבור הילדים שלהם זו החלטה נכונה.

במקרים אלה, המוכרים המוכשרים והאדיבים של ר.א ריהוט יודעים איך להרגיע את הרוחות ולהסביר להורים שצריך גם להקשיב לילדים, הרי בסופו של דבר חדרי ילדים ונוער מיועדים להם.

יש לקוחות שמגיעים לחנות של רומיקס בבוקר ועוזבים רק בערב מכיוון שיש שלל כה רחב של חדרי ילדים ונוער ופריטים שהילדים מתקשים לבחור. עבור ילדים ובני נוער רבים חנות הרהיטים של רומיקס לעתים קרובות הופכת לסוג של פינת משחקים.

אז גם אתם רוצים להביא את הילדים ולבחור עמם את חדרי הילדים והנוער הטובים ביותר? התקשרו לטלפון 073-2567000 ותבואו לבקר!

,
הפוסט הקודם
חדרי ילדים ונוער – מחוץ לקופסה
הפוסט הבא
חדרי ילדים – עיצוב חכם

יש להתחבר למערכת כדי לכתוב תגובה.
תפריט
שינוי גודל גופנים
ניגודיות