איך בוחרים את הארון שיתאים לכם לחדר?

יש מספר דברים שאתם צריכים לבדוק לפני שאתם עושים את ההחלטה הסופית ורוכשים ארונות והם:

עיצוב וסגנון – בחרו קודם כל את העיצוב והסגנון שאתם רוצים. יש שלל עיצובים וסגנונות שאפשר למצוא בחנויות, וקיימים גם עיצובים, אותם תוכלו להזמין לפי דרישה.
בבחירת העיצוב חשוב לשים לב גם לאופן שבו הכל מחולק – האם אתם מעדיפים שטח תלייה גדול יותר במקום מדפים? כמה מדפים אתם צריכים? כמה מגירות אתם רוצים? שאלות אלה ועוד צריכות להיבחן, מכיוון שהמאפיינים האלה ישפיעו על מידת שביעות הרצון שלכם מהשימוש בארונות.

איכות – כדי שיוכלו לשמש אתכם לתקופה ארוכה, ויישמרו במצב האופטימלי שלהם, בחרו ארונות שעשויים מחומרים איכותיים. אלו יכולים להיות סוגים שונים של עץ, כמו סיבית, סנדוויץ’, עץ טבעי וכדומה, שלכל אחד מהם יש את היתרונות והחסרונות שלו, אבל הכי חשוב לשים דגש על העמידות של החומרים לאורך זמן.

מחיר – המחיר הוא כמובן שם המשחק בבחירה שלכם. חשוב למצוא את האיזון בין מה שאתם מוכנים להשקיע לבין מה שראוי שתקנו. זכרו שלא כל הזול הוא משתלם יותר, ומצד שני מה שיקר יותר יכול להצריך עבודות תחזוקה רבות.
לצורך הדוגמא, עץ טבעי הוא יקר יותר מעץ תעשייתי, אבל גם יפה יותר ובסך הכל עמיד מאוד בלחצים. מצד שני, משום שהוא טבעי, הוא ‘נושם’, ולכן הוא מתכווץ ומתרחב בהתאם לאקלים.
גם לעץ התעשייתי יש את החסרונות שלו, למשל, עמידות נמוכה לרטיבות, אבל מצד שני, העץ התעשייתי הוא הרבה יותר זול.

חברת ר.א. ריהוט מייצרת ארונות איכותיים, שיהיו עמידים לאורך זמן ממושך. בנוסף, החברה מספקת שירות אחריות מלאה על כל הרהיטים שהיא מייצרת.

, ,
הפוסט הקודם
ארונות בנימה אישית
הפוסט הבא
מה עושים לפני שקונים ארון?

תפריט