ארון קודש \ ספריות קודש

ארון קודש מעוצב לבית כנסת

רומיקס מבית ר.א ריהוט מתמחה בייצור ארון קודש וספריות קודש בהזמנה אישית, ניתן לבצע שינויים במידות על פי בחירה, ניתן לבחור שילובי צבע מתוך מגוון של מעל ל 80 צבעים (כולל שילובים)
מדובר על יכולת ייחודית , הפעילו את הדימיון והזמינו ארונות קודש מיוחדים במינם!

ארונות קודש

מחפשים ארון קודש? הגעתם למקום הנכון! ארונות קודש / ספריות קודש הן מרכיב קלאסי בכל בית שומר מסורת. אך לא רק. יותר ויותר אנשים משתמשים ורוכשים ספריות קודש על שום איכותן ונוחיותן. בישראל, לא רק הציבור החרדי רוכש ספריות קודש. הפוטנציאל הטמון בחפצי חן אלה זוהה גם על-ידי המגזר העסקי והציבור דובר הרוסית.

ברא. ריהוט אנו מתמכים בייצור ספריות קודש קלאסיות, מרובעות ומרשימות – כאלה המתאימות לאלה המבקשים למלא אותן בספרות ההלכה ובתלמודים היהודיים. אך לא רק. אנו מספקים גם ארון קודש בעיצוב טיפה יותר מודרני, עם פינות מעוגלות ודלתות נפתחות מעוצבות. אנו מאפשרים לקהל לקוחותינו לבחור מבין מגוון רחב של ספריות, ומספקים התאמה אישית (הן פרקטית וסגנונית) לאלו המבקשים להתאמות מיוחדות.
ייצור ארונות קודש הנה מלאכה קשה, אך כאן ברומיקס מבית ר.א ריהוט אנו עוסקים בה כבר שנים רבות. הניסיון שצברנו עומד לרשותכם, שכן צוות המומחים שלנו זמין בכל-עת על-מנת ללוות אתכם בתהליך המורכב של קניית ארון קודש.

התקן של החומרים ברא.ריהוט הוא תקן אירופאי (MDF), ואינו דומה לסטנדרטים הישראליים מצד איכותו. החומר גלם איכותי ויציב, דבר המאפשר להעביר את הספריות ממקום למקום, ומדירה לדירה בלי “לשבור” את הספרייה. איכות חומר הגלם מאפשרת את הרכבת ופירוק הספרייה בכל פעם שאתם עוברים לדירה חדשה. חומר הגלם והעיצוב שלנו מאפשרים בין השאר גם את שימורו של הארון לאורך הרבה שנים, דבר נחוץ לכל אחד שמתכוון להחזיק את הארון שרכש במיטב כספו למשך הרבה שנים.

רומיקס משתדלת לספק ללקוח עיצובים מודרנים ומעודנים, המעודכנים באופנה הרווחת בעולם. חומר הגלם של רומיקס (ממנו עשויות הספריות) חזק ביותר, אך גם מתאפיין בגמישות מרהיבה. מבחר העיצובים אצלנו הוא עצום, דבר הבא להעשיר את חווית הקנייה של לקוחותינו. רא. ריהוט שמה לעצמה למטרה לשלב בין איכות הספרייה ליופי שלה.

הצטרף עכשיו לשלל לקוחותינו המרוצים ותהנה מליווי של צוות מקצועי, העומד לרשותך בכל צומות ההחלטות החשובות שעליך לקחת בעת קניית ארון קודש.

בררו גם על ארונות מעוצבים אחרים.

תפריט
שינוי גודל גופנים
ניגודיות