חדר ארונות

חדר ארונות מעוצב ופרקטי זה חלום של כל אישה. בחדר ארונות שמנוצל היטב יש מקום ייעודי לכל פריט לבוש ואביזר אופנה, וכך ניתן למצוא אותוו בקלות וחשוב מכך- במהירות! אצלנו ברומיקס תמצאו מגוון רחב של אפשרויות עיצוב לחדר הארונות שלכם.
כאשר מתכננים חדר ארונות חשוב להגדיר מראש את הצרכים שלנו. לדוגמא- כמה מקום אנו צריכים לתליה, כמה מקום לנעליים, האם אנו צריכים תליה גבוהה, האם אנו צריכים מתקן נשלף לעניבות ועוד. בעזרת ייעוץ אישי שתקבלו מיועצות העיצוב המנוסות של חברת רומיקס תוכלו לתכנן את חדר הארונות האופטימלי בשבילכם!
גם חשוב לשים לב לפרזול המאבזר את חדר הארונות. כיום ישנם אביזרים רבים שניתן להרכיב. ולאבזר עימם את חדר הארונות- החל ממתקן נשלף לנעליים או לעניבות וכלה במתקן סרווטו שמוריד את מוט התליה לגובה המותן. חשוב להקפיד שהאביזרים המורכבים הם באיכות גבוהה על מנת להבטיח את עמידותם לאורך שנים.  ברומיקס אנו משתמשים בחומרי הפרזול ובאביזרי הפרזול מהטובים בעולם, והתוצאה בשטח ניכרת לעין. אז למה אתם מחכים? התקשרו עכשיו, קבעו פגישה ובואו לתכנן את חדר הארונות הבא שלכם ברומיקס, חדרים מעוצבים בגודל שלך.

שימו לב!!!
ר.א ריהוט מתמחה בייצור חדרי ארונות בהזמנה אישית, ניתן לבצע שינויים במידות על פי בחירה, ניתן לבחור שילובי צבע מתוך מגוון של מעל ל 80 צבעים (כולל שילובים)
מדובר על יכולת ייחודית , הפעילו את הדימיון.

תפריט
שינוי גודל גופנים
ניגודיות