ארונות הזזה ורחף

אף בית אינו שלם בלי ארונות. היכן היינו מאחסנים את הבגדים שלנו או את פריטי העבודה ואפילו את ספרי הקודש אם לא בארונות המיועדים לכך.

ר.א ריהוט היא חברה מובילה בתחום ייצור ובניית ארונות והינה מספקת לשלל לקוחותיה מגוון עצום של ארונות בכל הגדלים, צבעים ומבנים.

בעצם כשחושבים על כך יש אנשים שכל חייהם גדלו עם ארונות מסוימים. ילדים רבים אף סימנו את הגובה שלהם על הארון האהוב וכעבור שנים רבות ארון זה הפך לבעל ערך סנטימנטלי.

אחרים תלו על הארונות האהובים פוסטרים ומדבקות של הכוכבים האהובים עליהם בילדותם וכשהתבגרו מדבקות אלה הפכו לפריט אספנות עבורם.

מה שמייחד את ר.א ריהוט מהשאר זה שהארונות של ר.א נשארים אתכם לטווח ארוך. ילדי רומיקס כבר הפכו להורים גאים והארונות עדיין ניצבים להם בחוזקה בסלון ובחדרי השינה של לקוחות אלה.

ארונות פתיחה

ר.א ארונות מציעים ארונות פתיחה רגילים שכולנו מכירים. שתי דלתות ותנועת המשיכה שפותחת את דלת הארון. בדרך כלל בצד הימני תמצאו מראה גדולה ובצד שמאל מתלה לעניבות.

ארונות הזזה ורחף

ארונות הזזה ורחף

רומיקס גם שמה לה למטרה להוביל את תחום ארונות ההזזה וארונות הרחף הידועות בזכות דלתות ההזזה. אין ספק שארונות אלה של ר.א ריהוט עולות באיכותן על כל מקום אחר והלקוחות יעידו על כך. ארונות הרחף עשויות בצורה כה יפה שאין ילד שנכנס לחנות עם הוריו ולא רץ ישירות לשחק עם ארונות הרחף אלה.

בנוסף לארונות נפלאים אלה, ניתן גם להזמין ארונות בעיצוב אישי וכל אחד מוזמן לשלוח סקיצה לרומיקס. מובטח שארון החלומות שלכם יהיה בדרכו אליכם.

להזמנות התקשרו 073-2567000

רוצים מעבר לארונות? כדאי להעיף מבט גם על מיטות הנוער שלנו!

, , ,
הפוסט הקודם
ארונות הזזה בביקוש רב

תפריט