ארונות הזזה מבית רומיקס

קונים רהיטים אצל המקצוענים

רומיקס היא אחת מחברות הרהיטים המובילים בארץ. הוקמה בשנת 1995. מתמחה בפריטי ריהוט רבים מחדרי ילדים, חדרי נוער ועד לארונות קודש וחדרי שינה. החברה מעסיקה כ-120 עובדים שמבצעים את עבודתם בהתאם לתקנים הירוקים של איכות הסביבה. החברה דוגלת במקצועיות, אחראיות, אדיבות ומעל הכל שירות ללקוח שאין כמותו בארץ.

ארונות הזזה

רומיקס מספקת, מייצרת ומעצבת אין ספור דגמים של ארונות הזזה. ארונות מסוג זה הם ללא ספק הפופולריים ביותר בארץ ובכל רחבי העולם ודגמים מיוחדים מבדילים וייחודיים גורמים להיות לרומיקס להיות המבוקשים ביותר בתחום ארונות ההזזה. ארון הזזה סטנדרטי כולל מגירת נעליים וישנה אפשרות לתמונת המשך יפהפייה לבחירת הלקוח המתפרסת על שתי הדלתות.

ארונות רחף

ארונות רחף

ארונות הזזה מסוג רחף נחשבים כיום לדובדבן שבקצפת בתחום הארונות. רומיקס מציעים עיצובים שלא נראו כמותם בארץ עם תמונות יפהפיות הגולשות על שתי הדלתות שיתאימו לכל גיל, דור ומגזר.

ארונות רחף אהובות במיוחד בקרב ילדים, שכן דמויות הפעולה של סופרמן, בטמן או ספיידרמן זמינות כתמונות בארונות הפלזמה. מרבית הילדים שמגיעים לחנויות רומיקס הולכים הישר לכיוון ארונות פלזמה אלה וקשה מאד להפרידם מהם כשההורים רוצים ללכת.

ארונות פתיחה

למרות הפופולריות של ארונות ההזזה, הסוג הישן והכה מוכר של ארונות פתיחה עדיין ניתן להזמנה כמו תמיד ואנשים שמחפשים ארונות פשוטים ימצאו אצלנו גם הם את אשר הם מחפשים.

,
הפוסט הקודם
ארונות הזזה בעידן הנוכחי
הפוסט הבא
ארונות הזזה נוחיות המשתמש

תפריט