ארונות הזזה נוחיות המשתמש

ארונות הזזה הם פתרון נוח לכל חדר שינה, אבל יש כמה דברים שצריך לקחת בחשבון בבחירת הארונות.
לפתוח ולסגור את דלתות ארון הבגדים שלכם זה סוג של פעולה יומיומית מעיקה. מלבד זאת, העובדה שצריך לפתוח דלתות כדי לגשת לבגדים, מביאה לכך שאנחנו מוגבלים מאוד מבחינת המרווח המינימלי המתאפשר לנו בין הארון לבין הרהיטים שלידו. ארונות הזזה פותרים את הבעיה הזו.
ארונות הזזה הם פתרון מצוין לכל חדר שינה בכל הקשור לפעולת פתיחת וסגירת הדלתות, בפרט בחדרים קטנים שבהם צריך להיות יצירתיים ביותר לגבי האופן שבו מסדרים את הריהוט, כי הרי לא צריך לפתוח דלתות אלא להזיז אותן הצידה.
יתרון נוסף של ארונות הזזה הוא הקלות שבשימוש- הרבה יותר נוח וקל להזיז לצדדים מאשר למשוך ולדחוף.
אם כן, הארונות נוחים, ובדרך כלל הם יוצרים רושם הרבה יותר טוב לעומת ארונות דלתות רגילים. הבעיה היחידה עם הארונות האלה נוצרת כשלמשתמשים אין תחושה או אומדן לגבי החוזק שבו הם מזיזים את הדלתות. הדלתות יכולות לצאת מהמסילה מהר מאוד אם לא מזיזים אותן בעדינות. על כן, הארונות האלה לא מתאימים לכולם.
למי שכן מתאים לו ארון הזזה, אפשר למצוא ארונות מסוג זה במגוון עיצובים, שיתאימו לחדרי ילדים, חדרי נוער וחדרי שינה של מבוגרים. אפשר לרכוש ארונות הזזה מהחנות או לעצב אותם לפי דרישה כדי לקבל בדיוק את מה שרוצים.
בחירת הארונות צריכה להיעשות לפי כמה פרמטרים:
יעילות- הדבר הכי חשוב הוא לבדוק שהארון יהיה פרקטי מבחינת הממדים שלו, גודל התאים, מספר התאים וסוג התאים. לדוגמא, אם יש לכם יותר בגדים שאתם צריכים לתלות על קולב ופחות בגדים שמקפלים, אתם צריכים מקום גדול יותר לתלייה.
איכות- ארונות איכותיים הם ארונות עמידים יותר. אם בחרתם בארון מעץ, שימו לב שיש לו את הציפוי הדרוש כדי להגן עליו. שימו לב גם למסילות, כי הן קובעות את תנועת הדלתות וצריכות לעמוד בעומס ההזזה שלהן. כדאי לבחור ארון עם מסילות אלומיניום או פלדה.
,
הפוסט הקודם
ארונות הזזה מבית רומיקס
הפוסט הבא
ארונות הזזה בביקוש רב

תפריט