פינות עבודה

פינות עבודה
פינות עבודה הן מרכיב חשוב בכל בית. פינות עבודה מעוצבות מאפשרות לנו ספירה נקייה מהסחות דעת במרחב שבדרך כלל אינו מאפשר לנו את השקט הדרוש לעבודה כלל. על-כן, בבואכם לרכוש פינת עבודה למחשב עליכם לוודא היטב כי הפינה אותה אתם רוכשים עונה על הצרכים שלכם, באופן המאפשר את המרחב נקי מהסחות דעת. אנו כאן ברומיקס מבית ר.א ריהוט מספקים בשבילכם מאגר מן-המוכן של פינות עבודה מקצועיות, העונות על כלל הצרכים הייחודיים והנדרשים בפינה מסוג זה.
רוב הישראלים קונים פינת עבודה לבית, בין אם מדובר בספרייה, כוורת, שולחן עבודה פינתי או שולחן עם עם תא למטה. יש אפשרויות מאוד מגוונות לפינות עבודה. לדוג’, אפשר להוסיף כוננית, מגירות, ספרייה בשולחן וכדומה’. אנו כאן על-מנת להציג בפניכם את האפשרויות הרבות העומדות לרשותכם ולעזור לכם לבנות פינות עבודה היעילות ביותר.
ואמנם, יש אנשים שיש להם את פינת החלומות שלהם. רומיקס מאפשרת לך להגשים את הפינה הזו. מעבר למגוון הרחב שאנו מספקים לפינת העבודה, אנו מספקים התאמה אישית רחבה ביותר, מה שמאפשר לך כמעט לעצב סגנון פרטי משלך. המגוון הרחב של השולחנות (שולחן עבודה פינתי או רגיל), הספריות והכוורות מאפשר לך להתלבט בין כל מני סוגים של פינות עבודה – מה שמספק חווית קנייה מגוונת ועשירה.
מתכונת החומרים ברומיקס היא אחת מהמתכונות הבין-לאומיות האיכותיות בעולם (MDF), ואינה דומה למתכונות הישראליות הרגילות והשכיחות מצד איכותן. העבודה המרובה שאנו משקיעים באיכות הרהיטים בעת עיצובים וייצורם מגיעה לידי ביטוי באורך השנים המדהים בו הרהיטים שלנו מחזיקים.
ברומיקס אנו מאמינים שעל פינת עבודה לספק את טעמו האישי של הלקוח. אתם הולכים לבלות בפינה הזאת זמן רב, ולהשקיע בה מאמצים רבים – אנו מאמינים שככול שנעשה יותר מאמצים להקל עליכם את העמל ולהתאים את המראה של הפינה לטעמכם, הזמן שתשקיעו בפינת העבודה ישופר פלאים.
החל עכשיו את התהליך של בניית פינת העבודה של חלומתך והצטרף אל הצוות המקצועי שלנו כאן, ברומיקס, במסע ליצירת חווית עבודה מושלמת.

אולי יעניין אותך גם:

כוורת לחדר ילדים

שימו לב!!!
רומיקס מתמחה בייצור פינות עבודה בהזמנה אישית, ניתן לבצע שינויים במידות על פי בחירה, ניתן לבחור שילובי צבע מתוך מגוון של מעל ל 80 צבעים (כולל שילובים)
מדובר על יכולת ייחודית , הפעילו את הדימיון.

תפריט
שינוי גודל גופנים
ניגודיות