רומיקס – עיצבת לבד

מאמרים

רומיקס מבית ר.א. ריהוט – פרופיל חברה

חברת ר.א. ריהוט בע”מ הוקמה בשנת 1995 והייתה לאחת מהחברות המובילות בישראל בעיצוב פריטי ריהוט עבור חדרי ילדים ונוער, חדרי שינה,מזנונים, ספריות קודש וארונות הלבשה והזזה. 

החברה מתמחה ביצור ריהוט המשלב עיצוב בלעדי, תכנון יסודי ומנגנוני פרזול איכותיים, בין אם מדובר במוצרים קלאסיים או בפריטי ריהוט מודרני, השימוש בטכנולוגיה מתקדמת מאפשר ליצור ריהוט שהוא פונקציונאלי, נגיש ועם זאת מיוחד ומעניין.

את מוצרינו ניתן למצוא כיום בעשרות חנויות ורשתות מובילות הפזורות ברחבי הארץ. 

צוות העובדים

החברה מעסיקה כ-120 עובדים מיומנים, הכוללים צוותי פיתוח, תפעול, שירות ומנהלה. 
כוח האדם המיומן ובעל הניסיון מספק את הפתרונות המתקדמים והאופטימאליים ביותר לצרכיו של כל לקוח, כבר למעלה מ-15 שנה ברציפות.

איכות בייצור ובשרות

מפעל הייצור של ר.א ריהוט משתרע על פני 7000 מ”ר ומצויים בו אמצעי המיכון החדישים ביותר הקיימים בשוק הריהוט המקומי. עיצוב, תכנון וייצור המוצרים מבוצע בשיטות טכנולוגיות מתקדמות על ידי בעלי מקצוע מנוסים. הקפדה על איכות המוצר מאפשרת לנו להגשים ללקוחותינו את חלומם ולהפוך את החלום למציאות מושלמת המתאימה לצורכיהם ולסגנון החיים שלהם.

כחברה המובילה בארץ בתחום הריהוט אנו מחויבים לשירות מעולה. לחברה מערכת בקרת איכות קפדנית ובלתי מתפשרת, המאפשרת שיפור מתמיד בתהליכי ייצור וברמת גימור המוצרים. לחברה כ-10 צוותי התקנה מקצועיים היוצאים מידי יום לביצוע עשרות התקנות. אנו עומדים מאחורי כל פריט שיוצא את מפעלינו, וזו הסיבה שאנו יכולים להעניק ללקוחותינו אחריות ושרות לטווח ארוך. 

אידיאולוגיה

רהיטי ר.א. ריהוט מיוצרים רהיטים בהתאמה אישית על מנת להתאים לסגנונות שונים ולאפשר ללקוחות בחירה מתוך מגוון רחב וחדשני. אנו נמצאים בתהליך למידה תמידי אודות שינויים בדפוסי החיים, טרנדים חדשים ועיצוב מתקדם. מידי שנה אנו מפתחים דגמים חדשים ואביזרים ייחודיים, תוך הקפדה על חדשנות טכנולוגית, הנדסת אנוש מתקדמת, עיצוב ופונקציונאליות. 

,
הפוסט הקודם
רומיקס מבית ר.א ריהוט – מחלקות בחברה
הפוסט הבא
שידות החתלה במידות שמתאימות לכל התינוקות

תפריט