חדרי שינה מעוצבים להורים

חדרי שינה איכותיים לגיל הזהב

מה ההבדל בין חדר שינה חדש ומעוצב לבין ישן? מה כדאי לכם לקנות? האם תמיד כדאי להשקיע בחדר חדש, או שאולי יש מקרים שהמחיר הזול של יד שנייה משתלם יותר?

כשאתם עוברים לבית חדש, או כשהרהיטים שלכם כבר לא טובים ושימושיים כפי שהם היו אז, זה הזמן לקנות חדר שינה חדש שיחליף את הישן. אבל ה’חדש’ לא חייב להיות חדש מהחנות. בזכות האינטרנט, יש לכם היום גישה לאנשים שמעוניינים למכור את תכולת הבית שלהם במחיר נמוך מזה שבחנויות, כי התכולה משומשת.

בין היתר, תוכלו למצוא את כל מה שאתם צריכים לחדר שלכם- מיטות, ארונות, שידות, ספריות וכן הלאה. כשקונים חדר שהוא יד שנייה, אומנם חוסכים הרבה כסף, אבל מה מקבלים בתמורה? ומנגד, האם חדר חדש מהחנות באמת שווה את המחיר שלו? לכל אחת מהאפשרויות יש יתרון וחסרון, אבל הבחירה תלויה בסיטואציה שבה קונים את החדר.

בוא נבחן שתי סיטואציות עיקריות ברכישה של חדר:

  • מעבר לדירה שכורה– נניח ואתם חבר’ה צעירים, עם משכורת לא גבוהה, ואתם עוברים לגור בשכירות בדירה. במידה והתכנון שלכם הוא לא להישאר שם שנים רבות, ואתם רוצים מעבר קל ופשוט ממנה לדירה אחרת, לא כדאי לכם להשקיע בחדר חדש מהחנות, כי עלויות ההובלה יהיו גבוהות, והחדר עלול להיהרס בדרך. בגילכם, ובהתחשב בגובה המשכורת שלכם, כדאי לחכות עם רכישת חדר שינה חדש ליום שבו תקנו בית, שיהיה הבית הקבוע שלכם.
  • כניסה לבית חדש– ואם אתם נכנסים לבית חדש שקניתם, ראוי שתקנו לעצמכם גם חדר חדש מהחנות. אתם וודאי לא מתכוונים לעזוב את הבית בעשרות השנים הקרובות, ולכן השקעה בחדר חדש היא משתלמת, שהרי בבית שלכם ראוי שתהיה לכם את הנוחות המקסימלית, ולא תצטרכו לעשות פשרות. בהחלטה האם לקנות חדר חדש או יד שנייה, כדאי גם להתייחס לאדם שעבורו הוא נקנה. אם אתם צריכים חדר שינה לילדים שלכם, והם עדיין בשלבי התפתחות, אולי כדאי לקנות לפחות חלק מהריהוט דרך יד שנייה, ולקנות חדש מהחנות את הדברים החשובים יותר, כמו מזרון אורתופדי של מיטה זוגית.
, ,
הפוסט הקודם
חדרי שינה בניחוח ורדים
הפוסט הבא
איך חדרי שינה מעוצבים להורים משפיעים על הזוגיות

תפריט