חדרי ילדים – בטיחות

אם יש משהו אחד שרומיקס מומחים בו, הרי שזה בטיחות חדרי ילדים . ברומיקס בונים את כל פריטי הריהוט במחשבה ראשונה קודם כל על בריאות ובטיחות הילדים.

מיטות ילדים צריכות להיות עשויות ממזרן קשיח כדי שהתינוק לא ייחנק. ילד חייב מיטה עם מעקה כדי למנוע את נפילתו. הגלגלים של המיטה צריכים מעצור. כדי שלאמא לא יכאב הגב על המעקה לרדת כאשר היא רוצה להרים את הילד ולעלות חזרה כשרוצה להרדימו.

יש לכסות את כל השקעים בחדר ובמיוחד ליד המיטה של הילד כדי למנוע הכנסת אצבעות לשקעים. קרו כבר מקרים שהילד ליקק אצבע ואז הכניס אותה לשקע. כיסוי שקעי חשמל הוא כלל בטיחות ראשוני בכל בית.

כל הורה חייב לבדוק היכן למקם את המיטה יחסית לחלון. אם החלון יהיה פתוח והילד ישן מתחתיו ייתכן והוא יתקרר. חשוב גם למקם את המיטה יחסית רחוק מהמזגן, שכן מיזוג ישיר עלול לגרום לדלקות והתקררויות מיותרות שאפשר להימנע מהן.

רצוי שהמגירות של הארונית יהיו עם נעילה, במידה והילד ירצה לפתוח אותן לא יוכל, כדי שלא יפגע באצבעות או בידיים שלו. וגם הדלתות של הארון, רצוי שיהיו סגורות.

כאשר הילד גדל, אפשר להביט אחורה ולראות את כל המאמץ שעשינו כדי לשמור על בטיחותו. כעת, כשהוא גדל להיות ילד חזק ובריא אפשר קצת להירגע.

, ,
הפוסט הקודם
חדר ילדים – עיצוב מותאם לילד
הפוסט הבא
חדרי ילדים ונוער במגע אישי

תפריט