מה עושים לפני שקונים ארון?

יש החושבים שתהליך רכישת ארונות הוא מהלך קל ומהיר אך מתעלמים מהעובדה שמדוברת בעבודה קשה ומורכבת שדורשת חשיבה יצירתית גם מהלקוח וכן מהחנות.
כאשר לקוח מגיע לחנות רהיטים ומעוניין להזמין ארונות, בין אם ארונות פתיחה רגילים, ארונות הזזה או ארונות פלזמה, יש לשלוח אותו חזרה הביתה כדי שימדוד במדויק כמה ס”מ יש מקיר לקיר ומה גובה התקרה. טעויות קטנות כאלו יכולות בדיעבד לעלות ביוקר ללקוח כי בכדי להקטין ארונות צריך לשלוח אותן בחזרה למפעל לשם תהליך זה.
אז הדבר הראשון שעליכם לעשות לפני אתם בכלל חושבים על רכישת ארונות הוא לקחת מידות מקיר לקיר ומרצפה לתקרה. לאחר שעשיתם זאת, ורצוי במדויק ואפילו כמה פעמים, רק אז אפשר לגשת בבטחה לחנות הרהיטים ולהתחיל לבחור את הארונות הרצוים.
בחירת הארונות זהו תהליך קשה כשלעצמו ולקוחות מסוימים נתקעים שעות על גבי שעות בחנויות הרהיטים בשל המגוון הרחב של ארונות במקום. ככל שיש יותר בחירה, כך היא נהפכת למטרה קשה מנשוא.
אחרי שסוף-סוף בחרתם את הארון הרצוי. יש למדוד את הארון ולוודא שהוא ייכנס לחדר, למקום שאליו הוא מיועד. כאמור, טעות במדידה תעלה לכם ביוקר רב ובעצבים רבים. זהו שלב חשוב וקריטי בבחירת הארון ואם אינכם בטוחים לגבי היכולת שלכם למדוד את החדר ואת הארון, מומלץ לקרוא לחבר או בעל מקצוע שיעשו זאת במקומכם.

, , , ,
הפוסט הקודם
איך בוחרים את הארון שיתאים לכם לחדר?

תפריט
שינוי גודל גופנים
ניגודיות