ארונות הזזה מעוצבים

ארונות הזזה מעוצבים – איכות ונוחות

מחפשים ארונות הזזה מעוצבים? מקומכם כאן!

ארונות הזזה משמשים בעיקר בתור ארונות בגדים, הם הארונות הפופולריים יותר בימנו. הסיבות פשוטות: ארונות הזזה קומפקטיים יותר. כשהדלת לא נפתחת, אלא מוזזת, מה שנותן יותר מקום בדירה. יותר מזה, ארונות הזזה מעוצבים מאפשרים עיצובים עדינים יותר, ארונות הזזה מעוצבים מהווים אלמנט עיקרי בעיצוב חדר שינה קומפלט, שכן העובי, הרוחב והאורך שהארונות הללו מאפשרים הרבה יותר גמישים.

ארון הזזה מעוצב – למה כדאי להזמין ארונות מעוצבים אצלנו?

אנחנו מנוסים ביצירת ארונות הזזה מעוצבים בעיצובים המיוחדים שלנו, ניסיון שאנו מעמידים לרשות לקוחותינו המרוצים ברחבי הארץ.

בחירת ארון הזזה מעוצב, יהא אשר יהא, איננה דבר פשוט. לרוב, על-מנת לבחור ארון הזזה מעוצב עליך למדוד את החדר, לחשב איזה ארון הזזה אתה צריך ואח”כ לוודא שהארון מתאים לעיצוב של שאר הדירה. אנו נשמח לספק לכם מבחר עצום של ארונות הזזה מעוצבים, על-מנת שהבחירה שלך תהיה כמה שיותר מושכלת ומתאימה לסטייל האישי שלך.

ר.א ריהוט מתמחה בייצור ארונות וארונות הזזה מעוצבים בהזמנה אישית

  • ניתן לבצע שינויים במידות הארון לפי בחירה
  • ניתן לבחור שילובי צבע מתוך מגוון של מעל ל 80 צבעים (כולל שילובים)
  • מדובר על יכולת ייחודית של ארונות מעוצבים – הפעילו את הדמיון!

ברומיקס אנו מעודכנים באופנות העיצוביות האחרונות הנהוגות בעולם. כבר זמן רב שאנחנו מתמקדים בייצור ארונות הזזה מעוצבים מודרניים, כאלה שנראים בכל הדירות ברחבי העולם המערבי. אם ברצונכם להיות בשורה אחת עם המקומות המפותחים בעולם מצד הריהוט הנהוג בהם, אנו ברא. ריהוט מייבאים את העיצוב של חו”ל לארץ, הכל למען הלקוחות שלנו.

הסטנדרט של החומרים ברומיקס הוא העיצוב הבינ”ל (MDF), ואינו דומה בשום אופן לתקנים הישראלים מבחינת איכותו. החומרים איכותיים ויציבים, דבר המאפשר להזיז את ארונות ההזזה ממיקום למיקום ובית לבית ללא “שבירה” של הארון. הסטנדרט של החומרים מאפשר קומפוזיציה נכונה של ארונות מעוצבים, מה שהופך את תהליך הפירוק שלו בכל פעם שאתם מגיעים לבית חדש לעניין של מה בכך.

הצטרף אלינו כאן ברומיקס על-מנת לקבל ארונות הזזה מעוצבים מהאיכותיים ביותר בישראל. הניסיון הרחב שלנו ותודעת השירות שלנו מחכים רק לך.

אם כבר בארון הזזה מעוצב עסקינן, אולי יעניין אותך גם:

תפריט