ארונות הזזה

ארונות הזזה מעוצבים – איכות ונוחות

מחפשים ארונות מעוצבים? מקומכם כאן!

ארונות וארונות הזזה משמשים בעיקר בתור ארונות בגדים, הם הארונות הפופולריים יותר בימנו. הסיבות פשוטות: ארונות הזזה קומפקטיים יותר. כשהדלת לא נפתחת, אלא מוזזת, מה שנותן יותר מקום בדירה. יותר מזה, ארונות הזזה מאפשרים עיצובים עדינים יותר, ארונות מעוצבים מהווים אלמנט עיקרי בעיצוב חדר שינה קומפלט, שכן העובי, הרוחב והאורך שהארונות הללו מאפשרים הרבה יותר גמישים.

אנחנו מנוסים ביצירת ארונות מעוצבים בעיצובים המיוחדים שלנו, ניסיון שאנו מעמידים לרשות לקוחותינו המרוצים ברחבי הארץ.

בחירת ארון מעוצב, יהא אשר יהא, איננה דבר פשוט. לרוב, על-מנת לבחור ארון עליך למדוד את החדר, לחשב איזה ארון אתה צריך ואחר”כ לוודא שהארון מתאים לעיצוב של שאר הדירה. אנו נשמח לספק לכם מבחר עצום של ארונות הזזה מעוצבים, על-מנת שהבחירה שלך תהיה כמה שיותר מושכלת ומתאימה לסטייל האישי שלך.

ר.א ריהוט מתמחה בייצור ארונות וארונות הזזה מעוצבים בהזמנה אישית

  • ניתן לבצע שינויים במידות הארון לפי בחירה
  • ניתן לבחור שילובי צבע מתוך מגוון של מעל ל 80 צבעים (כולל שילובים)
  • מדובר על יכולת ייחודית – הפעילו את הדימיון!

ברומיקס אנו מעודכנים באופנות העיצוביות האחרונות הנהוגות בעולם. כבר זמן רב שאנחנו מתמכים בייצור ארונות מעוצבים מודרניים, כאלה שנראים בכל הדירות ברחבי העולם המערבי. אם ברצונכם להיות בשורה אחת עם המקומות המפותחים בעולם מצד הריהוט הנהוג בהם, אנו ברא. ריהוט מייבאים את העיצוב של חו”ל לארץ, הכל למען הלקוחות שלנו.

הסטנדרט של החומרים ברומיקס הוא העיצוב הבינ”ל (MDF), ואינו דומה בשום אופן לתקנים הישראלים מבחינת איכותו. החומרים איכותיים ויציבים, דבר המאפשר להזיז את ארונות ההזזה ממיקום למיקום ובית לבית ללא “שבירה” של הארון. הסטנדרט של החומרים מאפשר קומופיזיציה נכונה של ארונות מעוצבים, מה שהופך את תהליך הפירוק שלו בכל פעם שאתם מגיעים לבית חדש לעניין של מה בכך.

הצטרף אלינו כאן ברומיקס על-מנת לקבל ארונות הזזה מעוצבים מהאיכותיים ביותר בישראל. הנסיון הרחב שלנו ותודעת השירות שלנו מחכים רק לך.

תפריט