חדרי שינה קומפלט

המדריך לבחירת חדרי שינה מעוצבים קומפלט

חדרי שינה קומפלט הם הפינוק האולטימטיבי בעיצוב הפנים הוא לעצב לעצמכם חדר שינה מההתחלה, כולל ריהוט. חדר השינה הוא אינו רק מקום שבו אנחנו מסיימים את יום העבודה והלימודים, אלא המקום שבו אנחנו מתחדשים מכל בחינה שהיא, גופנית ונפשית, נרגעים גם בין המטלות במהלך היום, זירת הפעילות הרומנטית והאינטימית שלנו אבל גם חדר שבו המשפחה מתכנסת לעתים בבוקר כשהילדים מצטרפים אליכם.

כשבוחרים חדר שינה קומפלט או חדרי שינה מעוצבים (גם חדרי שינה לילדים!) צריכים לשלב בין הטעם האישי שלכם לבין האווירה המשתנה בכל תפקיד שלו.

למרות הגיוון הרב יש עדיין כמה עקרונות יסוד של חדרי שינה מעוצבים שאין זזים מהם אם רוצים לבחור נכון את חדר השינה שבו תרצו להישאר.

למידע נוסף על רהיטים בהתאמה אישית לחץ כאן >>

שיקולים חשובים שיש להתחשב בבחירת חדר שינה קומפלט

  • מידות ושטח – כשאנחנו מתרגמים את החזון של חדרי שינה קומפלט לחדר החלומות המציאותי שלנו אנחנו מתחילים למדוד אותם בשטח, כדי לראות מה יוכל להיכנס לחדר השינה החדש ומה לא, מה יצטרך להשתנות בדרך בתכנונים שלנו ואיך – בעיקר כשמדובר על חדר שינה קומפלט. למרבה הצער אנשים עדיין לא הולכים לאולמות התצוגה של חברות רהיטים מצוידים במידות המדויקות של החדר שלהם, כולל חלונות ודלתות, מרפסת ונישות. יש למדוד הכל ורק אז להתחיל לתכנו על הנייר איפה יעמוד כל רהיט ומה להזמין ולקנות. רצוי להזמין לפי מידות אישיות ואז יש סיכוי גדול יותר שכל מה שתרצו ייכנס לחדר שלכם. בחרו גם פתרונות לחיסכון במקום, כמו מיטות עם נגררים או מיטות קומתיים, ותראו כמה שטח מתפנה למשחקים או לפנאי.
  • רשימת מצאי – לאחר לקיחת המידות עשו רשימה של מה שבאמת נחוץ בחדר ויכול להיכנס אליו. לעתים תגלו שיש פתרונות מתוחכמים יותר לאחסון שמאפשרים לכם להסתדר בחדר קטן, או שמומלץ לנצל את ההזדמנות ולהוציא מחדר השינה שלכם כל אלמנט וכל ריהוט שגודש את החדר והופך אותו לעמוס מאוד. זכרו שיש להשאיר שטח פנוי למעבר ולהתנהלות נוחה, ולכן יש למצוא את הריהוט המתאים לאורח החיים שלכם.
  • סגנון אישי – הסגנון שלכם עוצב במשך שנים ואם הטעם של שניכם דומה יש לכם מזל. רצוי לעשות כמה שפחות פשרות כואבות מאוד כדי שלא יהיה מצב שהשהות בחדר לא תהיה נעימה לכם וזה ישפיע גם על מצב הרוח שלכם ועל הנינוחות. נצלו את האפשרות להזמין לפי מידות וכך תוכלו ליהנות מרהיטים בדיוק בגודל שנוח לכם. אנו מציעים מגוון רחב של חדרי שינה מעוצבים לפי בחירתכם וטעמכם האישי.
  • היפתחו להשראה ולרעיונות – סביר להניח שיש לכם מושג איך החדר צריך להיראות אבל לפעמים אתם עשויים לגלות עיצובים ואלמנטים שונים שמרחיבים את הדמיון ומעניקים לכם השראה. העיצוב של חדר שינה צריך גם להישען על פתרונות עיצוביים שמתאימים לסגנון שלכם, אמנם, אבל אולי תגלו שהסגנון הזה יכול להיות קצת מוגזם כשמרכיבים אותו בשטח או פשוט לא נראה טוב. כלומר, כדי לעצב חדר שינה אופטימלי יש להשאיר ראש פתוח ולבדוק בעין את האפשרויות כדי להתגמש ולשנות תוך כדי בחינה.
  • צבעים – חדרי שינה מעוצבים או חדרי שינה קומפלט, לא חייבים להיות צבעוניים. גם האנשים שאוהבים את הצבעים הכי נועזים ופרובוקטיביים יודעים שצבעים הם בעלי חשיבות רבה לא רק להתאמה לטעם האישי, אלא גם לתחושה שתקבלו בו. לא בכדי ממליצים על צבעים רגועים שמתאימים לחדרי שינה משום שיש צורך בלילה רגוע ובשינה נינוחה במקום בצבעים שמעצבנים את העין ופוגעים בהרמוניה שלווה. אם חשוב לכם להכניס צבעים חזקים בחרו לעשות זאת באמצעות כתמי צבע נועזים פה ושם בכריות, שטיחים, וילונות, כורסה מעניינת או אלמנט עיצובי אחר שיבטא את הטעם שלכם על הרקע הרגוע. במקרה הזה עומדים לרשותכם יותר מ-60 צבעים לבחירה ולשילובים שונים, אפילו באותו רהיט, כמו ארונות הזזה עם כל דלת בצבע אחר לגמרי.
  • חומרים – חומרים בטוחים לשימוש ולא רעילים כמו צבעים הם הבסיס לכל חדר שינה. בחרו חומרים שגם יהיה לכם נוח אתם והם ישדרו לכם בדיוק את התחושה הנכונה.
  • איכות – הקריטריון האחרון שאמור להיות הראשון, משום שאיכות היא לא משהו שאפשר להתפשר עליה דווקא משום ששליש מחיינו אנחנו מבלים בחדר זה ומותר לנו לקבל את הטוב ביותר. החשיבות של איכות היא גם בעמידות וביציבות של הרהיטים, כמובן, ובכך שלא תצטרכו להחליף חדר שינה קומפלט כל כמה שנים.
תפריט
שינוי גודל גופנים
ניגודיות