חדרי ילדים קומפלט

חדרי ילדים קומפלט מבית רומיקס

חדרי שינה לילדים

מחפשים חדרי ילדים קומפלט? רוצים לעצב חדרי ילדים מדהימים לילדים שלכם? חדרי ילדים מעוצבים זה כאן! הגעתם למקום הנכון למציאת רהיטי ילדים מושלמים!

ילדים זה שמחה, ואנו ברומיקס מבית ר.א. ריהוט עושים כל מאמץ כדי שהעיצובים עבור חדרים לילדים יקרינו כמה שיותר יצירתיות, מקצועיות ושמחת חיים. כאן ילדים מבלים, מארחים, מכינים שיעורים, משחקים וישנים. לכן יש חשיבות רבה שסביבה זו תהיה נוחה, אינטימית, אישית ובטוחה.

עיצוב חדרי שינה לילדים ברומיקס

אנו משקיעים מחשבה רבה בתכנון ועיצוב חדרי שינה ילדים קומפלט מתוך הבנה עמוקה של הצרכים והדרישות של הילדים של היום, ולא מפסיקים להפתיע ולחדש. עיצוב חדרי ילדים ונוער – רק אצלנו רומיקס – מבית ר.א. ריהוט!

שימו לב!!! רומיקס מתמחה בייצור חדרי ילדים מעוצבים בהזמנה אישית, עיצוב חדרי ילדים הניתנים לשינוי במידות על פי בחירה, ניתן לבחור עיצוב חדרי ילדים עם שילובי צבע מתוך מגוון של מעל ל 80 צבעים (כולל שילובים) מדובר על יכולת ייחודית, הפעילו את הדמיון.

חדרי שינה לילדים – חדרי ילדים ונוער

אנו ברומיקס מבית רא. ריהוט מספקים עיצוב חדרי ילדים קומפלט בהתאמה אישית לצורכי הלקוח. אנו מספקים אפשרות לקחת מיטה רגילה לילד, או מיטה עם מיטה מתחת לאורח, מיטות ילדים נפתחות, ועוד’ ועוד’.

אפשרויות העיצוב של חדרים מעוצבים לילדים הן כמעט בלתי מוגבלות. מחפשים עיצוב חדרי ילדים ברמה גבוהה? אצלנו זה המקום הנכון! ישנו גם מגוון מאוד מאוד רחב של ארונות, המאפשר לכם להתלבט ולבחור בהתאמה לטעם האישי שלכם, אבל לא רק. מגוון עיצוב חדרי ילדים המתבטא גם בספריות, שולחנות, מגירות, כונניות – בקיצור, כל מה שנחוץ לילד שלכם על-מנת לקבל סביבת התפתחות בריאה ומעשירה.

בנוסף, רומיקס מספקת התאמה אישית ברמת ייעוץ הפנים, ותעצב חדרי ילדים ונוער בהתאמה אישית עם הפריטים שאתם רוצים. לדוגמה, אם אתם רוצים חדרי שינה לילדים עם כוורות, ארון, מיטה ושולחן – חדרי שינה של רומיקס “יתאימו” כל אחד מהרהיטים שיתאים לסגנון הכללי של החדר.

חוץ מחדרים לילדים – אולי גם יעניין אתכם: חדרי תינוקות מעוצבים, רהיטי נוער

חדרי ילדים מעוצבים קומפלט בסטנדרט גבוה

אצלנו חדרי שינה לילדים הם לא עניין של מה בכך. הסטנדרט של עיצוב חדרי ילדים קומפלט מבית רומיקס הוא הסטנדרט האירופאי של הMDF, מסיבה מאוד פשוטה.

המוצר הופך לכמעט בלתי הריס. אי אפשר לשרוט או להרוס אותו ואפילו אם מקשקשים עליו – הוא נתן לניקוי יחסית בקלות. כל היתרונות האלה נדרשים בחדרים לילדים, שכן, כידוע, ילדים הם סוכני הכאוס של בבית.

מתכונת החומרים ברומיקס היא אחת מהמתכונות הבין-לאומיות האיכותיות בעולם (MDF), ואינה דומה למתכונות הישראליות הנורמטיביות מצד איכותן. החומר יציב ואיכותי, מה שמאפשר להוביל את הרהיטים ממיקום למיקום ומדירה לדירה ללא “לשבור” את הרהיטים.

איכות הרהיטים מאפשרת הרכבה ופירוק של הרהיטים בכל סיטואציה המצריכה פעולה מסוג זה. הפיקוח האדוק ותהליך הייצור שלנו גם מאפשרים שימור של הארון לאורך זמן רב, דבר-מה נדיר בשווקים של ימינו. אנו משתדלים לספק ללקוחותינו עיצוב מודרני, ומתעדכנים תדיר באופנות הרווחות בעולם.

ומה מיוחד בחדרי ילדים מעוצבים של רומיקס? החומר של רומיקס (ממנו עושים את הארונות) חזק מאוד, אך גם מתאפיין ביכולת קימור מרהיבה המאפשרת מגוון רחב ביותר של אפשרויות. רומיקס שמה לעצמה למטרה לאזן ולשלב בין איכות הרהיטים ליופיים. התחל עכשיו בתהליך עיצוב חדרי הילדים שלך ביחד עם המומחים המקצועיים ביותר של רא. ריהוט ותהנה מחווית קנייה מעשירה ומשלימה, שאת תוצאותיה תוכל להעריך גם לאורך השנים שעוד יבואו.

יש לכם שאלות נוספות בנוגע לחדרים מעוצבים לילדים? צרו איתנו קשר ונשמח לעזור בכל!

תפריט