ארונות הזזה בביקוש רב

כיום, יש ביקוש גבוה לארונות הזזה וניתן לראות אותם כמעט בכל מקום – בבתים פרטיים, במשרדים, בבתי עסק שונים ועוד. ארונות הזזה יכולים להיות עבור אחסון בגדים ומצעים וכן עבור חומרי עבודה וציוד משרדי.
היתרון הבולט שיש בארונות הזזה, בהשוואה לארונות סטנדרטיים בעלי מנגנון פתיחה, הוא החיסכון במקום. זאת משום שדלתות הארון, אינן נפתחות החוצה, אלא הם נעות על גבי מסילה המותקנת בתחתית הארון או צפות על פי מסילה המותקנת מעל מסגרת הארון.
בלא מעט מקומות, משרדים או בתים פרטיים, אין כל כך הרבה מקום בחדר ועל כן, ברגע שנחסך מקום לפתיחת הדלתות, הרי שאפשר להציב רהיטים או חפצים נוספים, כל זאת ללא הפרעה של פתיחת הדלתות.
ארונות הזזה מגיעים במבחר של סגנונות ועיצובים וניתן לשלב דלתות מעץ מלא עם חומרים נוספים כגון, זכוכית. כמו כל ארון, ניתן גם להזמין אותם על פי הגודל המבוקש והרצוי או לבחור מתוך גדלים קבועים וסטנדרטיים שקיימים בחנות הרהיטים, ממנה מתכוונים לרכוש את הארונות.
מעבר לכך, בארונות הזזה, כמו גם בארונות הרגילים, ניתן לקבוע את כמות המדפים שתהיה בארון, את שטח התלייה ואת כמות המגירות.
יתרון נוסף שיש בארונות הזזה, הוא האופציה להתקין מראה מובנית על גבי דלתות הארון. כך גם ניתן לחסוך כסף על קניית מראה וגם ניתן להרוויח מקום בחדר, היות שהמראה כבר מותקנת על גבי הארון ואין צורך להתקין אותה על קיר מסוים בחדר.
חברת ר.א. ריהוט מייצרת ארונות הזזה ורהיטים נוספים, החל משנת 1995. לחברה, יש את הידע והניסיון בייצור רהיטים, ברמה גבוהה ואיכותית, כך שיחזיקו זמן ממושך. על כל הרהיטים, יש אחריות מלאה כולל רהיטים בהתאמה אישית.
,
הפוסט הקודם
ארונות הזזה נוחיות המשתמש
הפוסט הבא
ארונות הזזה ורחף

תפריט