מיטות נוער מעוצבות

מיטות נוער

החדשות הטובות הן שכאשר אתם קונים לילדים שלכם מיטות נוער זה אומר שהם כבר כמעט קרובים לסיים את שלב הגדילה, שאין עוד החלפת מיטות נוספת בקרוב ושהמיטות האלה יוכלו ללוות אותם עד שישתחררו מהצבע ואפילו ימשיכו לגור אתכם בזמן הלימודים הגבוהים.

עיצוב מיטות נוער

עד כדי כך העיצובים והתכנונים של מיטות נוער מעוצבות לוקחים בחשבון את השנים הסוערות והמסעירות האלה שבהן יש כל כך הרבה שינויים. מצד שני, זה אומר שמיטת נוער היא כבר לא מיטה שיש להקל בה ראש ולהתפשר עליה ולכן הקריטריונים לרכישתה הרבה יותר מוקפדים ורציניים. שימו לב לדגשים הבאים והיעזרו בהם כדי לבחור נכון מיטות לבני הנוער המתבגרים שלכם.

כיצד לבחור מיטות נוער?
  • תקציב – מכיוון שזו המיטה האחרונה לעשר השנים הקרובות לפחות, זו חייבת להיות מיטה איכותית מאוד, בטיחותית ובטוחה שעשויה מחומרים טובים שיחזיקו מעמד שנים. בין אם מדובר על מיטות נוער רגילות או אפילו על מיטות נוער נפתחות כשמדברים על להחזיק מעמד הכוונה היא לא רק לבלאי של החומרים, אלא גם לשימוש שיעשו בה בני הנוער הפעלתנים שמארחים חברים והמיטה הופכת להיות במה וטרמפולינה ומרבץ להם ולכלי הנגינה שלהם, לספרים, לשולחן אכילה וכתיבה ומקום לפעילויות נוספות. כך שהמיטה חייבת לעמוד בכבוד בכל העומס הזה של בני נוער שמתארחים עליה בחבורות ולא רק לשינה. עדיך לקנות מיטה טובה שתחזיק מעמד שנים במקום להחליף כל שנתיים שלוש.
  • שיתוף הנוער בהחלטה – פה אין ברירה ואין מקום לפשרות. מלבד מקרים באמת ייחודיים של חוסר שיתוף פעולה או אילוצים אחרים כמו תקציב ועיצוב, בני הנוער ירצו לקחת חלק בבחירת המיטה שלהם והם גם יבקשו זאת בעצמם בבוא הזמן בין אם ירצו מיטה לעצמם או מיטת נוער מפתחת לאירוח. אם אין לכם תקציב מתאים למיטות נוער שתואם את הבחירה שלהם אל תסתירו מהם זאת בתואנה ש”רק אתם מחליטים”, כדי שלא ירגישו טינה שגם ככה עוטפת את הגיל הנרגן הזה. קחו אותם לסיור באולמות תצוגה ובדקו כמה אפשרויות של רהיטי נוער מעוצבים ומיטות נוער מעוצבות, ולמדו גם לסמוך עליהם כשהם בוחרים משהו שנראה להם ומתאים לסגנון שלהם. החדשות הטובות הן שממילא לא תצטרכו לסבול את המיטה הזאת יותר מעשור, במקרה הגרוע ביותר. מצד שני, זה יקנה לכם שלום בית עם המתבררים הדעתניים שלכם.
  • סגנון – חדר הנוער הוא בדרך כלל העולם הפרטי שלו, אבל אם יש מבחינתכם ייהרג ובל יעבור מבחינה סגנונית זה הזמן להפעיל סמכות ולבחור אחרת. אם הבית שלכם מעוצב בקו מסוים ואחיד נסו לשכנע את המתבגרים שלכם להשתלב בו או לפחות לא לחרוג ממנו בהרבה, מבלי לוותר על הסגנון האישי שלהם. זה קשור לחוקי הבית ולכל בית חוקים משלו.
  • הזמנת מידות וצבעים – אחד היתרונות הגדולים ביותר הוא האפשרות להזמין מיטות נוער מעוצבות לפי מידות אישיות ולפי צבעים שאתם אוהבים. באתר Roomix תוכלו למצוא יותר מ-60 צבעים שעומדים לרשותכם בכל שילוב אפשרי ובכל מידה.
  • גודל החדר וגודל המיטה – הנוער שלכם ייהנה ממיטות שמנצלות את שטח החדר בצורה מיטבית הודות למיטות נוער נפתחות. מיטה נפתחת ל-3-4 מיטות כך שאתם יכולים גם לארח וגם לשכן כמה אחים בחדר אחד. זה נוסף למיטת הקומתיים המפורסמת שקיימת גם היום ופותרת המון. נוער מתבגר מארח חברים וחברות, ובשלב כלשהו מתחילים גם להיווצר זוגות, במיוחד בצבא ובאוניברסיטה. גם כשמארחים חברים יש צורך במקום לינה לכולם ולכן מיטה נפתחת ומיטת יחיד או גודל וחצי שנפתחת למיטה זוגית היא מיטת נוער פופולרית מאוד, שמקדימה בכמה שנים את ההתבגרות האמיתית. זוהי כבר בחירה של ההורים לפי סגנון ההורות ואורח החיים הנהוג אצלם בבית, אבל אין ספק שבשלב מסוים מיטת ילדים חייבת לגדול ליותר ממיטת יחיד. זה גם יותר נוח בכל מקרה, משום שהם פשוט גדלים והגובה והרוחב שלהם כבר אינו מרגיש נוח במיטת יחיד.
תפריט